Злату Огнєвіч захопили жінки, які домоглися зустрічі з Папою Римським для евакуації військових з "Азовсталі"

Znaj.ua

Артистка заговорила про сміливість і відчайдушність українських жінок, які готові відправитися навіть до Папи Римського, щоб просити у нього допомоги в евакуації військових.

Відома українська співачка, в минулому політична діячка і героїня найромантичнішого реаліті-шоу "Холостячка" Злата Огнєвіч (Інна Бордюг) любить радувати свою віддану аудиторію яскравими публікаціями і цікавими постами в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 490 тисяч чоловік.

Злата Огнєвіч висловилася про дружин українських військових, які домоглися особистої зустрічі з Папою Римським, щоб попросити його про допомогу в евакуації всіх поранених бійців, в тому числі і своїх коханих, з заводу "Азовсталь" в Маріуполі. Співачка навіть заявила, що українській владі потрібно взяти приклад з цих войовничих жінок, які так хочуть звільнити своїх героїв.

Після цього відеоролика дівчина розмістила буденні кадри з Чикаго, куди вона нещодавно прилетіла, щоб виступити на благодійному концерті на підтримку України. Злата поскаржилася на спеку і на те, що одяглася не по погоді.

Крім того, співачка повідомила, що їй залишилося всього два концерти - в Майамі і Денвері, а після вона вже повернеться в рідну Україну, за якою вже встигла скучити.