Снаряд з автографом: Даша Астаф'єва показала сюрприз від військових

ТСН

Даша Астаф'єва похизувалася фоловерам в Instagram сюрпризом, який для неї зробили українські військові – це автограф на снаряді. Бійці на снаряді, який, напевно ж, призначений для російських окупантів, написали: "від Даші Астаф'євої". Подібний автограф артистка отримує вперше.

"Постійно думаю про чоловіків, які нас боронять. Що багато з них - це звичайні хлопці, які змушені були взяти зброю в руки та захищати свої батьківщини, країну. Творити нову історію, МИР.
Світ, який захищається від "русскава міра" назавжди буде перед очима. З цими жахіттями та незабутніми кадрами горя, які лишили після себе орксєяне..
І кожного дня, цей світ дивує тим, яка в нас воля та жага до перемоги. Які в нас чудові люди. Для мене особисто, кожен, хто лишився і робить свою справу в країні назавжди герой!
Слава нашим охоронцям, слава захисникам, слава президенту та команді!
СЛАВА ЗСУ", - написала співачка.

У відповідь військовим Даша зробила для них знімок, на якому вона тримає у руці картоплину. "На другій фотці моя атвєтка", - написала зірка.

Нагадаємо, добровольці ТРО з Одеси написали пісню "Грай! Грай!", щоб підняти дух всіх українських захисників. Вони також зняли кліп на неї. За тиждень було зроблено студійний запис та обробку пісні.

Читайте також:

"Я ще ніколи не почувалася такою потрібною": Даша Астаф’єва взяла участь у флешмобі на честь волонтерів

"Допомагайте, благаю вас": Даша Астаф'єва звернулася до підписників

Справжня: Даша Астаф'єва, яка залишилася в Києві, показала, як волонтерить