"Голий" голос з мікрофону Kalush Orchestra на Євробачення-2022: як це було насправді

Znaj.ua

Слова, які читає Олег Псюк стають зрозумілішими без музики, як порахували багато українців.

10 травня 2022 року відбувся перший півфінал вокального конкурсу "Євробачення", де Україну представили заводні Kalush Orchestra c піснею "Stefania".

Цей хіт давно вже підспівують всі в Європі і він став негласним гімном боротьби українського наода проти військової агресі рф і путіна.

На першому півфіналі хлопці виступили чудово і розгойдали зал - до кінця пісні всі глядачі були на ногах, підспівували і танцювали під українську пісню.

Відомий український музичний блогер Ваня Рассел часто викладає відео з "голим" голосом виконавця. Це той чистий голос без музики і беків, який насправді є у артиста. Так всі дізналися про те, що Юлія Самойлова (представниця росії на Євробаченні-2018) зовсім не вміє співати.

Зараз же Ваня Рассел дав можливість всьому світу почути, як насправді співають Kalush Orchestra, виклавши відео з голосом з мікрофона. Варто відзначити, що Тимофій (юнак, який виконує хитаючий приспів) виконав свою партію ідеально. Реп Олега Псюка теж був дуже чітким і навіть без музики змусив рухатися в такт.

Українці в коментарях теж оцінили виступ хлопців:

"Вокаліст супер, Шикарно...", "Тимофій - шикарний. Просто немає слів! Калуш і правда без музики зрозуміліший. Взагалі, під час виступу бігали мурахи. І як же я рада, що поїхали саме Калуш", "Це ідеально, перший раз як слухала плакала, хлопці супер молодці!", "Краще б всю пісню співав Тимофій. Хочеться слухати і слухати його", "До речі, Олег без музики стає зрозумілішим"...