Солістка Go_A пояснила, чому Kalush Orchestra не може сказати про «Азовсталь» зі сцени Євробачення

Конкурент

Після виходу Kalush Orchestra у фінал Євробачення-2022 мережа просить гурт розповісти світу про Маріуполь та «Азовсталь». Зокрема до цього закликають Alina Pash та репер Otoy. Однак солістка Go_A заявила, що хлопці не мають на це права.

Про це пише 24 канал.

Репери з гурту Kalush Orchestra поїхали на Євробачення-2022 і стали рупором України на міжнародній арені. Тож користувачі інстаграму благають їх використати цей шанс, щоб розповісти світу про трагедію в Маріуполі, щоб домогтися екстракції з «Азовсталі».

У своєму інстаграмі до Kalush Orchestra звернулася Alina Pash, яка поступилася їм місцем на Євробаченні. До Kalush Orchestra також звернувся репер зі Львова Otoy, брат якого вважається зниклим безвісти на «Азовсталі». Крім того, до такого заклику долучитись і сотні інших медійних особистостей та їх підписники.

У коментарях до допису Otoy солістка гурту Go_A Катерина Павленко, яка представляла Україну на Євробаченні-2021, нагадала, що це аполітичний конкурс, тож подібні заклики не тільки заборонені правилами, а й нецікаві публіці, яка чекає свята.

«Найбільш образливо тут навіть не дискваліфікація і штраф, а те, що це не та аудиторія. Там всім це по барабану. У людей свято», – пояснила Катерина Павленко з Go_A.

[image=146344 align=center]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: