ALEKSEEV відповів, чи відмовиться від громадянства Росії його кохана Синецька з "ВІА Гри"

ТСН

Коли почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, співачка була у Європі. Микита говорить, що вона одразу ж хотіла повернутися до нього до Києва. Утім, виконавець їх заборонив. Лише тиждень тому Микита дозволив коханій повернутися.

"Вона зараз тут зі мною у Києві. Вона у перші дні війни хотіла повернутись. Єдине, що її тримало в Європі, - це моя заборона приїжджати. Десь тиждень тому вона повернулася, зараз ми вже разом. Зрозуміло, якщо вона повернулася сюди, то вона на нашому боці. Вона вірить у те, що добро на нашому боці. Я, як чоловік, який її дуже кохає, хочу для неї тільки найкращого в майбутньому", - зазначив співак.

Задля того, аби Уляна приїхала, виконавець поставив її на облік в СБУ, адже вона громадянка РФ. Утім, співачка змінюватиме своє громадянство на українська. Задля того, аби це зробити, Микита зробить все, що можливо.

"Для того щоб вона заїхала, я поставив її на облік в СБУ. Ми отримали відповідь, що вона може приїхати. Тільки після цього вона приїхала. Це був не найпростіший такий етап. Наступне, чим я займатимуся, я намагатимуся змінити її громадянство. Я розумію, що це буде дуже склдано, але я вірю, що в нашій країні нормальні люди, які розуміють ситуацію. Вона живе тут чотири роки зі мною, від самого початку наших стосунків, вона хоче жити зі мною, хоче будувати своє майбутнє в нашій країні, поряд зі мною", - додав Микита.

Зазначимо, про роман Микити з Уляною мало що відомо. Вони почали зустрічатися чотири роки тому. Закохані живуть разом у Києві.

Читайте також:

Переможець "Євробачення-2009" Олександр Рибак віртуозно зіграв на скрипці Stefania

"Євробачення-2022": виступи другої десятки фіналістів конкурсу

Джамала здобула престижну нагороду від Атлантичної ради США: "Досі складно повірити"