Поцілунки чоловіків та стриптиз від The Rasmus: другий півфінал "Євробачення-2022" у фото

ТСН

На відміну від першого півфіналу, другий був більш жвавішим. Учасники дивували постановками, вбраннями та силою голосу.

Відкривав другий півфінал легендарний гурт The Rasmus, який представляє Фінляндію. Соліст колективу Лаурі Юльонен влаштував на сцені частковий стриптиз – залишившись виступати з оголеним торсом.

Також цікавим був виступ представниці Сербії Konstrakta. У неї був номер, протягом якого вона мила руки у тазіку, а потім разом з бек-вокалом аплодувала у такт музиці. Постановка запам'яталася.

Найбільше посеред інших вирізнився учасник від Сан Марино Achille Lauro. По-перше сам вигляд у артиста був як у найкращі часи Брітні Спірс – у боа, прозорому блискучому боді, довгих рукавичках та блискучому капелюшку. Поводився на сцені артист епатажно, та навіть поцілував свого гітариста. А в кінці осідлав бика.

Запам'ятався виступ й конкурсанта з Румунії WRS. У нього була запальна пісня, під яку він пластично рухався з балетом. А виступав співак у чорних блискучих штанах та яскравій червоній сорочці.

Епатажним був вигляд в учасника від Австралії. Він з'явився на сцені у вуалі з "діамантів", довжелезним "манікюром" та мантії з пір'ям.

Під час другого півфіналу учасники також підтримували Україну. Так, у грін-румі представники Чехії були з українськими прапорами, а конкурсант від Естонії на піджаку розмістив прапор України.

Зазначимо, що вже 14 травня відбудеться грандфінал конкурсу "Євробачення-2022". Представники від України, гурт Kalush Orchestra виступлять у першому півфіналі.

Читайте також:

"Євробачення-2022": виступи другої десятки фіналістів конкурсу

"Євробачення-2022": текстова хроніка другого півфіналу конкурсу

"Євробачення-2022": як учасники різних країн підтримують українців