Леся Нікітюк розповіла, що допомагає їй не здаватися

Newsyou

Як раніше стало відомо, українська телеведуча Леся Нікітюк, яка ніколи “не лізе за словом в кишеню” і завжди тішить глядачів влучними жартівливими фразами, з початком війни повернулася у свій рідний Хмельницький, де взялася активно допомагати українцям, які змушені покидати свої домівки через війну. У школі, де навчалася ведуча, вона допомогла облаштувати тимчасовий притулок, де можуть. Як раніше стало відомо, українська телеведуча Леся Нікітюк, яка ніколи “не лізе за словом в кишеню” і завжди тішить глядачів влучними жартівливими фразами, з початком війни повернулася у свій рідний Хмельницький, де взялася активно допомагати українцям, які змушені покидати свої домівки через війну. У школі, де навчалася ведуча, вона допомогла облаштувати тимчасовий притулок, де можуть зупинитися люди, що тікають від війни. Також, Леся часто приймає українців і у себе вдома. їй допомагає її мама.

Також, Леся Нікітюк шукає та облаштовує разом з командою будинки для переселенців у селах на Хмельниччині. Кожне житло перед заселенням зірка перевіряє особисто. “Я зрозуміла, що у війни немає вихідних. Допомагати — обов’язок кожного. Мені допомагають віра людей, радість дітей” – зазначила Леся.

Телеведуча щиро дякує усім людям, які допомагають її піклуватися про українців, які змушені залишити все, що мали. Вона вірить в перемогу України і зазначає, що тільки спільними силами вдасться побороти ворога.