Євген Клопотенко вперше розповів про свою обраницю

Newsyou

Українському зірковому шеф-кухарю та телеведучому Євгену Клопотенку вже виповнилося 35 років. Довгий час знаменитість нічого не розповідав про свої стосунки і навіть не афішував, чи є вони в нього взагалі. Днями, в одному зі своїх інтерв’ю зірковий шеф таки зізнався, що почав зустрічатися з дівчиною. Всіх деталей телеведучий не розголошував, проте, зазначив, що його обраницю. Українському зірковому шеф-кухарю та телеведучому Євгену Клопотенку вже виповнилося 35 років. Довгий час знаменитість нічого не розповідав про свої стосунки і навіть не афішував, чи є вони в нього взагалі.

Днями, в одному зі своїх інтерв’ю зірковий шеф таки зізнався, що почав зустрічатися з дівчиною. Всіх деталей телеведучий не розголошував, проте, зазначив, що його обраницю звуть Валерія. Зустрічатися закохані почали близько трьох тижнів тому. Зірка зізнався, що почувається дуже щасливим.

“Я просто раніше вважав, що існує закоханість і твоє серце зайняте на все життя. А тут мені просто дуже добре. Зараз у мене є стосунки. Останні три тижні в моєму серці поселилася Валерія” – зазначив Євген Клопотенко.