Джамала отримала нагороду від Atlantic Council за боротьбу та захист української культури під час війни

Укрінформ

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Українська співачка Jamala | Джамала була відзначена у номінації «Визначне лідерство артиста» за боротьбу та захист української культури під час російського вторгнення в Україну, а також за підтримку біженців та Збройних сил України», - ідеться в повідомленні.

Співачка наголосила, що прийняла нагороду від імені всіх українських артистів, що використовують свій голос, аби розказати про російські військові злочини в Україні.

Повідомляється, що Спеціальну нагороду від Атлантичної ради США також отримав український народ, «чия хоробрість і стійкість привернули увагу всього світу та дали нову надію захисникам демократії повсюди».

Щорічна нагорода Атлантичної ради США за «Визначне лідерство» присуджується видатним особистостям, які втілюють у життя цінності трансатлантичних відносин і формують спільне глобальне майбутнє.

Читайте також: Зеленський на врученні нагороди The Atlantic Council закликав іноземців приїжджати до України

Як повідомляв Укрінформ, переможниця Євробачення-2016 Джамала виставила на аукціон Catawiki сукню, в якій виступала на відкритті пісенного конкурсу у Києві в 2017 році. Як зазначила співачка, кошти буде передано ЗСУ та постраждалим від війни українцям.

Фото: Фейсбук МКІП