Сергій Притула: “Те, що ми бачимо по Маріуполю, може бути по багатьох ділянках фронту” (Відео)

7 Днів UA

Волонтер Сергій Притула. Фото - Facebook "Рандеву з Яніною Соколовою"

Після поразки під Києвом і на багатьох інших напрямках армія РФ у війні проти України буде продовжувати тактику "випаленої землі".
Про це військовий волонтер Сергій Притула заявив в інтерв’ю 5 каналу.
Притула пояснив, що війну проти України Путін почав як політичну акцію під дією своєї ж брехливої пропаганди. Тепер з кожною поразкою армії РФ в Україні російські війська діятимуть все жорсткіше.
"Те, що почалося 24 лютого, це була радше політична акція РФ. Це була тотальна переоцінка своїх сил. Їхня ж пропаганда зіграла проти них... ЗСУ вибили їх (російські війська - ред.) з північного напрямку, зараз вони перекинулися на схід і південь. В принципі, вже почалася військова кампанія за якимись методичками армійськими, а не політичними. Тому так: я дуже переживаю, що те, що ми бачимо в основному по Маріуполю - тактика тотального руйнування і випаленої землі, - це матиме місце на багатьох ділянках фронту. Тому що по-іншому вони воювати не вміють", - сказав про дії російських військ Притула.
Він наголосив, що Збройні сили України воюють за зовсім іншим принципом
"Наші не бомблять міста. Наші намагаються берегти живу силу і нашого воїнства, і цивільного населення", - підкреслив Притула.

Більше - у повній версії інтерв’ю Сергія Притули 5 каналу.