"Розмовляємо про це": чи готові Катя Осадча та Юрій Горбунов всиновити дитину

24 канал

Після двох місяців війни подружжя Каті Осадчої та Юрія Горбунова заговорили про війну. Та як зізнався шоумен, наразі це лише розмови, адже й всиновити під час війни дитину – неможливо.

Через війну, розв'язану Росією на теренах України, багато дітей втратили батьків. Тож в українських зіркових сім'ях тепер точаться розмови про можливе всиновлення таких малюків.

До слова Григорій Решетник з дружиною і дітьми виїхав за кордон: що найперше вигукнув їх син

Юрій Горбунов про можливе всиновлення

Шоумен зізнався, що ще не готовий брати відповідальність за всиновлену дитину. Наразі він розмовляє про це з дружиною Катериною та допомагає різними способами дітям-сиротам.

Це розмови, сказати, що зараз уже готові це зробити – я б не сказав. Ми розмовляємо про це. В нас є честь допомагати одному монастирю під Чернівцями, куди привезли дітей з Чернігова, Харкова, які стали сиротами. Ми періодично туди перераховуємо гроші, тому що їм треба дуже багато,
– розповів Юрій Горбунов.

"Чоловічий монастир ніколи не мав справи з дітьми. А тут треба ліжечка, іграшки, антисептичні засоби, памперси, особливо дитяче харчування. Тоді я зрозумів, що та кількість дітей, яка стала сиротами в нашій країні, перейшла межу допустимого, напевне. Ці діти приречені до повноліття бути сиротами й ті сім'ї, які зможуть взяти когось собі й виховувати як своїх дітей – їх дуже багато. Серед моїх друзів, знайомих, в них є і своїх дітей немало, а є бездітні – їм сам Бог велів це зробити", – додав ведучий.

Зауважимо, дитину хоче всиновити й ще одна зіркова сім'я – MamaRika та Сергія Середи. Подружжя мало таку ціль ще й до війни, а тепер вони точно хочуть допомогти хоча б одному малюку отримати щасливе дитинство. Чи можливе всиновлення, коли йде війна

Юрій Горбунов підкреслив, що поки в країні війна – офіційно всиновити дитину неможливо. Вже після перемоги така можливість буде, але однаково зі своїми складнощами.

"Поки йде війна неможливо це зробити, реєстри закриті. Коли закінчиться війна, напевне, будуть з'ясовувати, чи є в цих дітей родичі. Перш за все, будуть травмовані діти, якщо якась сім'я їх всиновить, а потім з'являться родичі, нехай навіть далекі, які матимуть законне право цю дитину забрати й заберуть її". – вважає продюсер.

Телеведучий додав, що спочатку треба якнайшвидше завершити війну, а згодом розбиратися з бюрократією: "На мій погляд, ті сім'ї, які зможуть це зробити, матимуть таку можливість – просто зобов'язані це зробити. Бо це ще один внесок навіть не в перемогу, а в розбудову держави, добробут громадян, які залишаться в нашій країні, які будуть її відбудовувати, вести по європейськім цивілізованим рамкам".

Інтерв'ю з Юрієм Горбуновим: дивіться відео (про всиновлення з 11:00)