"Герої у білих халатах": Катя Осадча відвідала медсестер у лікарні

ТСН

Катя Осадча відвідала "Охмадит", де привітала медсестер із їхнім професійним святом, який був учора, 12 травня. Ведучу запросила Соломія Вітвіцька, яка щотижня організовує концерти для пацієнтів і медичного персоналу лікарні.

Катя привітала жінок і сфотографувалася з ними. Світлини вона опублікувала в Instagram.

"Це така неоціненна праця. Більшість з лікарів і медсестер протягом найнапруженішого періоду на початку березня жили в лікарні, над Охмадитом збивали ракети та зовсім поруч були перестрілки (в віконних рамах є сліди від куль).(щоб подивитися відео, гортайте вправо)

Поранені діти і дорослі поступали нонстоп і, незважаючи на величезний досвід, директор @ohmatdyt Володимир Жовнір розповідає про загиблих зі сльозами на очах і пишається, що не провели жодної ампутації.

Важко описати силу цих людей, вони всі ГЕРОЇ В БІЛИХ ХАЛАТАХ. Низький уклін кожному, обімаю кожного і низько вклоняютьсь за героїзм!" - написала Осадча.

Нагадаємо, Катя у блакитному костюмі від українського бренду побувала в ефірі "Сніданку з 1+1", де розповіла історії з її проєкту пошуку зниклих під час війни українців.

Читайте також:

Пальне знайшли: Катя Осадча повернулася до Києва і показала для чого

"Вони після нас продовжать розвивати країну": Катя Осадча показала своїх синів

Катя Осадча показала маленького хлопчика, який два місяці провів у бомбосховищі "Азовсталі"