Директор Kalush Orchestra розповів, як гурту заборонили патріотичний номер на "Євробаченні-2022"

ТСН

Так, у ефірі телемарафону "Єдині новини" він розповів, що колектив все ж стикнувся із політичною цензурою. Зокрема, гурту заборонили показувати на сцені патріотичну постановку.

"Євробачення" – конкурс, на якому є досить багато заборон. Спочатку наш номер мав досить сильний і чіткий вираз про війну в Україні і чіткий меседж. Але нам його заборонили, посилаючись на політизацію нашого номеру. "Євробачення" аргументує це тим, що це перш за все музичний конкурс, а не Рада ООН або G7. Але ми розуміємо свою місію і на кожному інтерв’ю, кожній людині ми говоримо про те, що в Україні війна", – поділився Кучерявий.

Крім того, він пригадав, як учасниця ісландського гурту Systur вийшла на сцену із малюнком на руці у вигляді синьо-жовтого прапора. За словами Миколи, артистка хотіла виступити з великим прапором, але цього не дозволили організатори конкурсу.

Також директор колективу поміркував, що більше вплинуло на такий шалений успіх Kalush Orchestra на конкурсі – співчуття Україні через війну, чи пісня. Так, Микола Кучерявий зазначив, що Європі завжди був цікавий український фольк із сучасними мотивами та додав, що війна також вплинула. Втім, він зазначив, що до вторгнення Росії гурту пророкували місце в п’ятірці.

Нагадаємо, виступ Kalush Orchestra встановлює рекорд за переглядами на YouTube. Відео виступу представника України зібрало найбільше переглядів.

Читайте також:

"Євробачення-2022": стало відомо, під яким номером Україна виступить у фіналі

"Євробачення-2022": як учасники другого півфіналу підтримали Україну

Поцілунки чоловіків та стриптиз від The Rasmus: другий півфінал "Євробачення-2022" у фото