Річард Гір продає свій раритетний кабріолет, аби допомогти українцям

Kinowar.com

Голлівудський актор виставив на аукціон рідкісний кабріолет Jaguar XK8 1999 року, аби на виручені кошти допомогти українцям, постраждалим від російського вторгнення.

Поточна ставка – 29 тисяч доларів. На платформі Bring a Trailer можна переглянути детальні фото автівки і дізнатися повну інформацію про неї. Там написано, що кабріолет був придбаний Річардом Гіром (першим і єдиним власником) і відтоді залишається у власності актора у Нью-Йорку. Автомобіль оздоблений антрацитовою перлинною шкірою із кашеміром та оснащений 4-літровим двигуном V8 у парі з п’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач. Тюнінг включає м’який відкидний верх, 17-дюймові легкосплавні диски, сидіння з підігрівом і електрорегулюванням, автоматичний клімат-контроль і стереосистему Pioneer. Пробіг 30 тисяч миль.

Повідомляється, що уся сума від продажу буде розподілена між благодійними фондами World Central Kitchen та Open Arms Ukraine, які надсилають гуманітарну допомогу українським біженцям.

Річард Гір зазначив, що з жахом спостерігає за трагедіями українців, за тим, як від війни страждають діти, жінки і старі; як люди тікають світ за очі, сподіваючись на допомогу і мирне небо над головою. Актор додав, що таким чином хоче висловити солідарність з українцями і нагадати, що вони (тобто ми) не самі, не кинуті на божу ласку сам-на-сам із ницим, цинічним ворогом. Також Гір закликав усіх долучатися до міжнародного фонду допомоги Care Crisis Ukrainian Fund.