Джессіка Біл розповіла, як Джастін Тімберлейк зробив їй пропозицію

Newsyou

40-річна красуня-актриса з’явилася в етері телепередачі «Дуже пізнє шоу з Джеймсом Корденом» і згадала, як коханий зробив їй пропозицію руки та серця. Біл зізналася, що для неї такий крок виявився дуже приємною несподіванкою, оскільки вона зовсім не підозрювала, що 41-річний Тімберлейк має намір підняти їхні стосунки на новий рівень. На подив, жодної вечері при свічках,. 40-річна красуня-актриса з’явилася в етері телепередачі «Дуже пізнє шоу з Джеймсом Корденом» і згадала, як коханий зробив їй пропозицію руки та серця. Біл зізналася, що для неї такий крок виявився дуже приємною несподіванкою, оскільки вона зовсім не підозрювала, що 41-річний Тімберлейк має намір підняти їхні стосунки на новий рівень. На подив, жодної вечері при свічках, щоб урочисто стати на одне коліно, Джастін не влаштував.

Замість традиційної романтики співак вирішив запропонувати своїй обраниці стати законною дружиною у засніжених горах.

«Ми були у Монтані на ділянці землі, якою володіли на той час. Ми цілий день каталися на сноуборді. Середина зими. Снігу до пояса. Ми були одягнені з ніг до голови у сноубордичний одяг: шапки, рукавички та інше», — розповіла Біл. Ведучий Джеймс Корден зазначив, що це сміливий вчинок, адже він особисто нізащо б не поїхав кататися на сноуборді з обручкою в кишені.

«Ми піднімаємось до себе на ділянку, щоб просто подивитися, як виглядає фундамент будинку. І раптом він опускається навколішки і просто тоне у снігу! А потім дивиться на мене і тримає цю каблучку. Це було дуже мило, дивно, весело», — засміялася вона. Минулого тижня Біл також розповідала телеведучій Еллен Дедженерес про приголомшливий сюрприз, який Тімберлейк приготував їй на 40-річчя. Цього дня співак публічно виконав кілька каверів на романтичні пісні, пов’язані з їхніми стосунками. Біл зізналася, що буквально фанатіє від власного чоловіка та його таланту.