Модельєр, який працював з Андре Таном спить на лавочці біля вокзалу Дніпра, - ВІДЕО

056.ua

Артем був модельєром і працював з Андре Таном. Але російські окупанти розбомбили його дім в Запоріжжі, він став безхатьком та вимушений спати на вулиці неподалік вокзалу Дніпра.

Про це Артем розповів шеф-редактору OBOZREVATEL Оресту Сохару для його авторської передачі "Орестократія".

"За 250 гривень на маршрутці, яка коштувала 50 гривень, мене взяли, щоб доїхати до Дніпра. Волонтерська допомога – іноді годують. Сьогодні ночую на лавочці.

Я був модельєром. У Андре Тана працював два роки. Ірину Данилевську знаю, організаторку Ukrainian fashion week... Шив та ескізи малював. Я думаю, він згадає, але ми зараз із ним не працюємо... Я працював із ним, але не хочу зараз спілкуватися", – поділився Артем.

Він сказав, що боїться війни, як і всі люди. Та попри все вірить в перемогу, після якої планує займатися висадженням квітів, щоб привнести більше яскравості у життя.

"Коли сирени виють – страшно. Не хочеться вмирати. Хочеться жити, світлого майбутнього... Це коли не боїшся, що вночі щось бомбардує. Щоб спокій був.

Прокинулися, Богу дякуємо і житимемо і чекатимемо перемоги. Перемога прекрасна. Сьогодні підійшов до військового і подякував йому за те, що він воює", – додав він.