Привернути увагу було важливішим, ніж дискваліфікація: соліст Kalush Orchestra пояснив, чому згадав про Маріуполь зі сцени

Прямий

Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк після виступу у фіналі “Євробачення-2022” закликав увесь світ врятувати Маріуполь. Він розповів, що сказати про Маріуполь було значно важливіше, ніж дискваліфікація з конкурсу.

Псюк розповів про причини свого вчинку під час пресконференції після перемоги на Євробаченні.

“Люди не розуміють, яку велику біду переживає моя країна. І для мене сказати це було точно важливіше, ніж дискваліфікація. Якби втратив такий шанс, я б собі не пробачив. Я дуже сподіваюся, що хтось із 200 мільйонів, що побачили, зможе нам допомогти”, – пояснив соліст.

Він розповів журналістам із різних країн про складну ситуацію в Маріуполі.

“Наші люди заблоковані, майже тисячу військових. Їх оточили з усіх боків, і вони не можуть вийти з «Азовсталі». Нам потрібна допомога. Ми просимо втрутитися якусь третю країну, щоб визволити їх. Як можна допомогти? Інформаційно. Треба всім говорити, писати про це, стукати до влади ваших країн. Тут багато преси, якщо кожен із вас про це напише, то це точно нам допоможе”, – закликав Псюк.

Нагадаємо, що у пісенному конкурсі “Євробачення”, яке у 2022 році відбулось в італійському Турині, переміг український гурт Kalush Orchestra.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.