Україна здобула перемогу на “Євробаченні-2022” (відео)

КиевVlast

Цього року переможцем національного пісенного конкурсу “Євробачення-2022” став український колектив Kalush Orchestra, набравши 631 бал за пісню “Stefania”. Це вже третя перемога України за часів існування конкурсу.
Про це KВ стало відомо з повідомлення на офіційній Facebook-сторінці “Євробачення”.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Фінал “Євробачення-2022”, який відбувся у Турині 14 травня, завершився перемогою України. Реп-гурт Kalush Orchestra посів перше місце (631 бал), друге місце зайняла Великобританія (466 балів), третє місце у Іспанії (459 балів).Турнірна таблиця
Пісня “Stefania” від Kalush Orchestra об’єднала у собі етно-мотиви і реп. Композиція присвячена матері соліста гурту Олега Псюка Стефанії. З початку повномасштабної війни в Україні, пісня стала гімном нескореності українського народу.
Виступ Kalush Orchestra
Під час голосування Україна отримала неабияку підтримку від журі і глядачів, поставивши рекорд у глядацькому голосуванні – 439 балів з 631 було отримано від глядачів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Kalush Orchestra – проект популярного українського репу гурту Kalush, заснований у 2021 році. Окрім музикантів Kalush Олега Псюка, діджея Кіліммена, беквокаліста Сашка Таба та Ігоря Діденчука, до нього увійшли мультиінструменталісти Тимофій Музичук та Віталій Дужик.

Оголошення переможця
Нагадаємо, пісенний конкурс "Євробачення" проходить регулярно, починаючи з 1956 року. За цей час Україна перемагала двічі – 2004-го перше місце посіла Руслана з піснею "Дикі танці", а 2016 – Джамала з піснею "1944". Минулого року на Євробаченні Україну представляв гурт Go_A з піснею Shum. Група посіла п'яте місце у європейському пісенному конкурсі.
Читайте: Співачка Джамала виставила на аукціон сукню з церемонії відкриття “Євробачення”, щоб зібрати кошти для України
Фото: EurovisionКиївВлада