Олену Філонову грубо образили за те, що вона не відмовилася від фінансової допомоги

Znaj.ua

Філонова позитивно відреагувала на бажання шанувальників фінансово допомогти їй у важку хвилину, але деяким це категорично не сподобалося.

Відома українська телеведуча, блогерка і перший beauty-Ревізор Олена Філонова дуже активна в соцмережах і розміщує багато контенту для своїх шанувальників, число яких вже перевищує 1 мільйон. Крім своєї творчої діяльності, вона ще займається волонтерством і всіляко підтримує нужденних з початку військових дій.

Зовсім недавно з Оленою Філоновою трапилася неприємна історія. Під час розваг з дітьми на батуті вона сильно пошкодила ногу і скаржилася на біль. Дівчина звернулася до лікаря, який поставив їй серйозний діагноз і виписав лікування. Деякі так хвилювалися за телеведучу, що запропонували їй фінансову допомогу. Філонова відреагувала позитивно і надала номер своєї банківської карти, а також зазначила, що була б дуже вдячна.

Не всім сподобалася відповідь телеведучої. Один з підписників написав їй гнівне повідомлення про те, що вона нібито "понтується" і просить гроші в той час, поки гинуть мирні люди, а також грубо обізвав її "щуром".

Філонова не стримала емоцій і заявила, що і зовсім не хоче допомоги від таких людей. Також вона нагадала, що часто сама особисто допомагає нужденним і займається волонтерством. Більш того, вона назвала щурами тих, хто перекручують її слова і після розносять це на просторах інтернету, щоб заробити на її імені.