Борис Джонсон, Урсула фон Ляєн, Володимир Зеленський та інші – хто привітав Kalush Orchestra з перемогою

Букви

#Букви зібрали декого із тих, хто привітав українських виконавців й безпосередньо Україну.

“Вітаємо #KalushOrchestra та Україну з перемогою у Євробаченні! Сьогодні ввечері ваша пісня підкорила наше серце. Ми святкуємо вашу перемогу в усьому світі. ЄС з вами”, – написала у Twitter президентка Єврокомісії Урсула фон Ляєн. Членкиня парламенту Великої Британії, консервативна політикиня Деенна Девісон наголосила: “Немає нації, після якою я б хотів бути другою, окрім України. Неймовірний результат!”. Нагадаємо, на цьогорічному конкурсі “Євробачення” Велика Британія зайняла друге місце. Президентка Європарламенту Роберта Мецола дала Україні обіцянку: приїхати на наступний конкурс: “Вітаємо Kalush Orchestra й Україну! Наступного року – в Київ, у вільну Україну! Я буду там! Слава Україні!”. Привітав нашу державу також прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон: “Вітаємо Україну з перемогою в пісенному конкурсі “Євробачення”! Це яскраве відображення не лише вашого таланту, а й непохитної підтримки вашої боротьби за свободу”, – наголосив він. Джонсон також подякував Сему Райдеру,

який представляв їх країну на конкурсі, за гарний виступ. Привітав нашу державу також міністр оборони Великої Британії Бен Воллес: “Слава Україні! Доброї ночі. Молодці. Всі наші думки з вами!”. Голова Європейської ради Шарль Мішель у своєму вітанні навіть процитував текст з пісні Kalush Orchestra українською мовою: “Щирі вітання Kalush Orchestra з перемогою у Євробаченні-2022! Вітаю! Ломаними дорогами прийду я завжди до тебе! Бажаю, щоб наступне Євробачення пройшло у Києві, у вільній і соборній Україні!”. Привітали гурт також і українські політики. Президент України Володимир Зеленський наголосив, що вони прикладуть усі сили для того, щоб наступне “Євробачення” пройшло у відновленому Маріуполі.

“Дякую за перемогу Kalush Orchestra та всім, хто віддав за нас свої голоси! Впевнений, не за горами наш переможний акорд у битві з ворогом”, – наголосив Зеленський. Український дипломат, Надзвичайний і Повноважний посол України в Польщі у своєму вітанні наголосив: “ми ділимо цю перемогу з кожним європейцем, хто бореться разом з нами”. Міністр культури Олександр Ткаченко наголосив,

що сміливість – це бути українцем і не втрачати жодної можливості, аби говорити правду: Нагадаємо, у ніч з 14 на 15 травня в італійському місті Турин відбувся пісенний конкурс “Євробачення”. Гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania зайняв перше місце.

Фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк зі сцени “Євробачення” закликав світ надати допомогу тим, хто перебуває на “Азовсталі” у заблокованому росіянами Маріуполі. Він попросив допомогти Україні.

Після їх заклику надати допомогу тим, хто перебуває на “Азовсталі” у Google зросла кількість запитів “azovstal” Фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк зі сцени “Євробачення” закликав світ надати допомогу тим, хто перебуває на “Азовсталі” у заблокованому росіянами Маріуполі. Він попросив допомогти Україні. Під час пресконференції після пісенного конкурсу він заявив, що озвучити цю трагедію нашої країни на сцені було значно важливішим, ніж подальша участь.