Заспівали Happy Birthday: лідера Kalush привітали з Днем народження після фіналу Євробачення

24 канал

Лідера гурту Kalush Олега Псюка привітали з Днем народження просто під час переможної пресконференції. Увесь зал заспівав фронтмену гурту Happy Birthday.

Лідеру Kalush виповнюється 29 років

Про те, що в українського виконавця наближається День народження згадав один із журналістів, які були присутні на пресконференції після закінчення Євробачення.

Увага Переможець Євробачення-2022: біографія Kalush Orchestra

Зокрема, журналіст спершу запитав в Олега, чи дійсно у нього День народження. На що той відповів, що так, 16 травня і він приємно вражений, що він знає це.

Тож, далі зал підтримав переможця Євробачення і привітав його заспівавши Happy Birthday.

Реакція учасників гурту була теплою, вони підхопили пісню і з посмішками привітали Олега.

Побачити цю приємність можна на 12 хвилині відео.

Згодом в Олега запитали чи буде він святкувати свій День народження зі своєю мамою, зі Стефанією? Переможець відповів, що у цей день у нього буде складна дорога в Україну, а ось наступного дня – таки буде радий відсвяткувати з родиною.

Я буду в літаку, потім в машині, потім в автобусі. Хотілось би з мамою, з дівчиною, з родиною провести час,
– зазначив Олег Псюк.

До слова, під час конференції інші учасники Kalush Orchestra також розповіли проплани після повернення з Євробачення. Наголосили, що будуть продовжувати боротьбу за Україну. Вони додали, що дозвіл на виїзд за кордон завершується 17 травня.

Цікаво! Kalush Orchestra впевнено увійшли в історію Євробачення. Українці зайняли друге місце за кількістю отриманих голосів за всі роки існування музичного конкурсу. Україна перемогла на Євробаченні-2022 До теми – "Євробачення буде в українському Севастополі": Овдієнко про перемогу України