Це п’ять територій Київської області, разом з містами і селами — Тука про мільярди дерев Зеленського

Елементарні математичні розрахунки свідчать, що заява президента України Володимира Зеленського щодо мільярду дерев за три роки суперечить реальності.

Про це в ефірі “Прямого” заявив заступник міністра тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (2016-2019) Георгій Тука.

“Відомо, що діючий президент Сполучених Штатів приділяє чимало уваги збереження навколишнього середовища. Зокрема, повернення США до кліматичної угоди – це була передвиборча обіцянка Байдена. І він це зробив у найкоротші терміни. З моєї точки зору, все відбулося дуже логічно”, – пояснив Тука.

Колишній урядовець зазначив, що можливо Зеленський такими амбіційними заявами хотів привернути увагу очільника Білого дому, який опікується екологічними питаннями.

“Після того, як Володимир Олександрович заявив про те, що він збирається висаджувати за три роки мільярд дерев, тобто один мільйон дерев щодня. Тому така фахова людина, як президент Сполучених Штатів, який дійсно опікується збереженням клімату нашої планети, він не міг стояти осторонь. І він запропонував зустріч. Така миттєва реакція: “Містер Володя, надайте технологію. Як?” І я думаю, що Володимир Олександрович як людина фахова сказав: “Е, ні, Джозеф, зустрінемося – я тобі все розкажу в деталях”, – розповів Тука.

– Саме тому в липні він до нього полетить? 

“Так! Липень – це хоча і завершення такого садового сезону”, – зауважив Тука.

– А що саджають в липні? 

“Кого саджають… Ну так от, я взяв до рук калькулятор і провів попередні розрахунки. Ми за три роки маємо лісами засадити п’ять територій Київської області, разом з містами селами, дорогами полями, ріками, озерами і всім іншим.

“Звісна річ, там навіть у Бразилії нервово почали руки терти. Таке ноу-хау не пройде поза увагою. Це на рівні Ілона Маска щось”, – наголосив колишній заступник міністра тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про старт екологічного проєкту “Зелена країна”. Зеленський заявив, що метою проєкту є збільшення  площу лісів на 1 мільйон гектарів. Для цього у найближчі три роки планується висити 1 мільярд дерев.

Раніше президент України Володимир Зеленський виступив з ініціативою створення в Україні “університету майбутнього”. За його словами  президентський університет – це заклад вищої освіти, який буде готувати людей майбутнього.

Водночас ексміністр інфраструктури Володимир Омелян подав у Національне антикорупційне бюро України заяву проти президента Володимира Зеленського за розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.