Дисертація Ківи: журналістів на захист не пускав поліцейський Рузанов, – Мокрик

ДБР розслідує, хто і чому не пустив журналістів на захист кандидатської дисертації народного депутата “ОТЗЖ” Іллі Ківи.

Про це повідомив у Фейсбуці журналіст Данило Мокрик, який сьогодні побував на допиті у цій справі, повідомляє Цензор.НЕТ .

“У мене в зубах – виписка з ЕРДР в кримінальному провадженні в результаті недопуску мене на захист дисертації Іллі Ківи. Недопущення здійснював працівник поліції Юрій Рузанов, який тоді ще й додумався посвітити своїм жетоном №0026755”, – написав Мокрик.

За словами журналіста, Рузанов не вперше охороняє Ківу. “Але тепер він, схоже, доохранялся”, – зазначив Мокрик.

Нагадаємо, 26 квітня народний депутат “Опозиційною платформи – За життя” Ілля Ківа захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “механізми державного управління” . Люди в чорному і без розпізнавальних знаків не пускали на його захист ні журналістів, ні поліцію . Після захисту Ківа заявив, що “сьогодні наукове співтовариство стало сильніше” , а після запропонував одному з журналістів усамітнитися в туалеті. “Пішли зі мною в туалет, я тобі там розповім і заодно закінчу те, що я не почав . А, любий?” – звернувся Ківа до співробітника ЗМІ.

Разом з тим, розслідувачі прочитали всі 245 сторінок дисертації нардепа ОТЗЖ Іллі Ківи і наткнулися на цікаві моменти: неіснуючі публікації, автоматичний переклад, підроблені довідки.