Другій термін Зеленського: стало відомо про відсоток підтримки українцями (Інфографіка)

Київський міжнародний інститут соціології проводив всеукраїнське опитування громадської думки протягом 27 травня - 1 червня. Більшість респондентів – 54,4% – зізналися, що за останні 2 роки фінансове становище їхньої родини погіршилося.

Київський міжнародний інститут соціології запитував у людей, чи підтримують вони балотування президента Володимира Зеленського на другий термін. 37% з опитаних підтримують балотування на другий термін, не підтримують – 54,5%.

Водночас Зеленський має найбільшу підтримку. У разі участі у виборах він отримав би 21,8% підтримки серед усіх респондентів, що становить 27,3% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором. На другому місці – Петро Порошенко, за якого проголосували б 11,7% серед усіх респондентів і 14,6% серед тих, хто визначився з вибором. На третьому місці – Юлія Тимошенко з показниками 9,5% і 11,9%. Четверте місце ділять з приблизно однаковою підтримкою Ігор Смешко (7,6% і 9,5%) та Юрій Бойко (7,3% і 9,2%).

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський висловив задоволення телефонною розмовою з президентом США Джозефом Байденом. ASPI news писало, що Байден запросив Зеленського в Білий дім з візитом.