МОН перевіряє дисертацію Киви

Про це з посиланням на міністерство повідомило "Радіо Свобода", передає Depo.ua.

"26 травня 2021 року до Міністерства надійшли електронний примірник дисертації та атестаційна справа Киви І. В. Міністерство наразі перевіряє відповідність матеріалів, які подані в атестаційній справі, нормативно-правовим актам з питань атестації кадрів вищої кваліфікації та інформацію, яка надіслана заявниками", – повідомили в МОН.

Зазначається, що електронну копію дисертації Киви, атестаційну справу та інформацію від заявників також планують передати експертній раді з державного управління, яка розгляне матеріали "відповідно до процедури, передбаченої нормативними правовими актами з питань атестації кадрів вищої кваліфікації".

Нагадаємо, раніше у новому розслідуванні Bihus.Info повідомили, буцімто Академія "заднім числом" внесла в збірники статті Киви, яких раніше там не було.

Довідка: 26 квітня одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива успішно захистив дисертацію. За надання йому звання кандидата проголосували усі 13 членів вченої ради. Після того, як рішення ухвалить МОН, парламентар стане кандидатом наук.

Того ж дня викладач Школи управління Українського Католицького Університету Олександр Ябчанка на знак протесту спалив свій диплом кандидата наук.

Водночас заступник міністра освіти Андрій Вітренко зазначив 27 квітня, що дисертація Киви має пройти процедуру підтвердження атестаційною комісією Міністерства освіти та науки України.

26 квітня ввечері вийшло розслідування Bihus.Info, в якому журналісти заявили, що у кандидатській дисертації Киви є інформація, яка не відповідає дійсності.