Більшість українців поки не побачили обіцяного Зеленським "кінця епохи бідності", – опитування

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центру SOCIS, передає Depo.ua.

Ще 33,2% опитаних вважають, що за два роки перебування на президентській посаді Зеленський виконав тільки деякі обіцянки. 9,6% українців переконані, що більшість обіцянок Зеленського виконані або перебувають у процесі виконання. Водночас 1,4% опитаних заявили, що Зеленський не давав жодних обіцянок.

Більшість українців (55,3%) оцінюють нинішню владу президента Зеленського як непрофесійну та дилетантську, 15% вважають її популістською, і тільки 12,9% опитаних переконані, що влада Зеленського компетентна.

Соціологи також поцікавилися в українців, що вони думають про обіцяний Зеленським "кінець епохи бідності". 66,5% українців вважають, що ця обіцянка повністю провалена, 25,3% вважають, що обіцянка виконана частково. І тільки для 1,2% українців "кінець епохи бідності" все ж таки настав.

Несе основну відповідальність за соціально-економічну ситуацію в країні, на думку опитаних, уряд (29,5%), президент (29,2), Верховна Рада (21,3%). Ще 1,4% опитаних покладають відповідальність за соціально-економічну ситуацію в Україні на опозицію до чинної влади.

Опитування проводилося у період з 28 травня по 3 червня 2021 року. Участь у дослідженні взяли 2000 респондентів – старші 18 років, різної статі, типу поселення та поділу на області.

Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.  Метод опитування - телефонне інтерв’ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки +/-2,4%.