Два львівські виші увійшли до списку найкращих у світі університетів

До рейтингу найкращих університетів світу QS World University Rankings увійшли вісім українських вищих навчальних закладів. Серед них – Львівський національний університет імені Івана Франка та Національний університет Львівська політехніка. Про це свідчать дані вісімнадцятого випуску глобального рейтингу університетів QS World University Rankings, передає Укрінформ. Шість з вишів зберегли свої позиції у топі, це: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (601−650 місце), Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут (651−700 місце), Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (701−750 місце), Сумський державний університет (701−750 місце), Національний університет Львівська політехніка (801−1000 місце), Національний університет Києво-Могилянська академія (1001−1200).

Вперше увійшов до рейтингу Львівський національний університет імені Івана Франка (1001−1200.

Довідково

Рейтинг найкращих університетів світу (QS World University Rankings) – глобальне дослідження та створений на його основі рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світового значення за показником їх досягнень у галузі освіти і науки. Вважається одним з найбільш впливових глобальних рейтингів університетів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.