Міськрада на Харківщині заявила, що “війни з Росією немає”

Пояснюють, що загиблі не внесли вагомий вклад у Незалежність України, а війни взагалі не оголошували, передає 24 Канал.

На пропозицію перейменувати вулицю ініціатору відповіли відмовою. Відповідне звернення підписав міський голова Барвінкового Олександр Бало.

У своїй відповіді міська рада Барвінкового посилається на статтю 3 закону про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб.

Як зазначають у Барвінківській міській раді, це можна зробити, аби увічнити пам’ять людей, які:  внесли вагомий вклад у боротьбу за незалежність, розбудову Української держави, підтримання міжнародного миру і безпеки, зміцнення міжнародного авторитету України;

здійснили героїчний вчинок, звершення в ім’я Батьківщини;

зробили значний особистий внесок у розвиток науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя. Виходить, що міський голова, адже він поставив свій підпис під цим документом, не визнає, що загиблі в АТО вчинили героїчний вчинок заради Незалежності України.

“Внесені вами пропозиції щодо перейменування вулиці Московської на честь одного з уродженців міста як учасника російсько-української війни не підлягають розгляду через невідповідність статті 3 закону та з урахуванням того факту, що оголошення стану війни з РФ у порядку, визначеному Конституцією, Верховною Радою не здійснювалося”, – відповіли у Барвінківській міській раді.