Двоє німців, яких затримали прикордонники, все-таки в’їхали в Україну і прямують до Києва

Двоє чоловіків із Німеччини, які на велосипедах прямують до Таїланду, все-таки потрапили в Україну та їдуть у Київ. У ніч на 4 червня їх затримали прикордонники на кордоні з Польщею.

Німці думали, що Україна є членом Європейського Союзу, і жодних додаткових прикордонних перевірок для в'їзду до нашої держави немає, повідомляє Deutsche Welle.

За словами одного з велосипедистів, українські прикордонники відпустили їх через добу після затримання. Чоловіки виїхали з України в Польщу і знову в'їхали в Україну, однак уже через пункт пропуску.

Німець розповів, що під час затримання прикордонниками та перебування під вартою з ними поводилися коректно. Перед тим як вирушити в сторону Києва, туристи зробили зупинку у Львові.

Нагадаємо, нещодавно прикордонники помітили німецьких туристів, тому що спрацював встановлений на кордоні сигналізаційний прилад. Подорожувальниками виявилися громадяни Німеччини віком 21 й 36 років.

«Їхати з Польщі в Україну навпростець німці вирішили, оскільки думали, що наша країна входить у ЄС і перетинати кордон у пунктах пропуску необов’язково», — розповіли прикордонники. На подорожувальників склали адмінпротоколи за незаконний перетин кордону України.

Німці також розповіли, що мандрують світом на велосипедах, а цього разу планували вирушити з німецького Дюссельдорфа аж до Таїланду через Польщу, Білорусь і Росію.