«Наш» отримав від Нацради два нові штрафи, два попередження і призначення ще двох перевірок

Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 10 червня.

Перше попередження та штраф понад 114 тисяч гривень стосувався ефіру 3 лютого 2021 року, коли канал транслював брифінг народного депутата від ОПЗЖ Вадима Рабіновича щодо санкцій проти Тараса Козака.

На думку Нацради, Вадим Рабінович використав фейки російської пропаганди про те, що влада України сповідує ідеологію фашизму. Він назвав політичний режим фашизмом, також він сказав про створення з дозволу влади бойової групи з десятків чоловік для вбивства журналістів.

«Ведучі не вживали заходів, щоб зупинити порушення», - сказав член Нацради Максим Онопрієнко.

На думку каналу «Наш», регулятор не врахував те, що у висловах депутатів були оціночні судження. Натомість члени Нацради переконані, що висловлювання Рабіновича містять фактичні дані, які можна перевірити. Наприклад, твердженнящодо наявної групи з вбивства журналістів.

Андрій Шатров, головний редактор каналу «Наш», під час засідання зазначив, що вважає вислови пана Рабіновича оціночними судженнями. «У дечому я з вами погоджуюсь факти треба перевіряти. Але це бувЧитати все за адресою:https://detector.media/rinok/article/189014/2021-06-10-nash-otrymav-vid-natsrady-dva-novi-shtrafy-dva-poperedzhennya-i-pryznachennya-shche-dvokh-perevirok/