Україна збільшить миротворчий контингент 18 окремого вертолітного загону ЗСУ у ДР Конго

Україна збільшує національний миротворчий контингент у ДР Конго. Наразі 18 окремий вертолітний загін не є чисельним, але отримає додаткове підсилення. 

Терміни передислокації військовослужбовців не названі. Секретар Ради національної безпеки та оборони розказав Олексій Данілов на брифінгу 10 червня повідомив подробиці.

Чиновник зазначив, що наразі на території африканської республіки діє український контингент без серйозного підсилення. Невелику кількість військовослужбовців все ж планують збільшувати. З України перекинуть додаткові підрозділи.

На території Демократичної Республіки Конго діє 18 вертолітний загін. Особовий склад перебуває на ротаційній основі. Загальна кількість – близько 250 військовослужбовців.

Після стабілізації ситуації у цій країні українські миротворці у повному складі повернулися до базового табору. Солдати перебувають у режимі чергування та очікують вказівок на випадок повторної евакуації. У складі місії ООН загін виконує завдання з 2012 року.

ASPI news повідомляло, що українські бійці місії ООН у Конго здійснили карколомну посадку на кратер вулкану. Також Україна завершила місію НАТО "Рішуча підтримка" та вивела контингент з Афганістану.