Нацрада виключила зі списку дозволених для трансляції каналів «Білорусь 24»

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вирішила виключити державний канал «Білорусь 24» з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 10 червня.

Нацрада проводить постійний моніторинг каналу. За словами члена Нацради Максима Онопрієнка, останнім часом регулятор зафіксував серед учасників ефірів каналу присутність осіб, які становлять загрозу для безпеки України та інші порушення. А оскільки Білорусь не підписала конвенцію про транскордонне телебачення, то рішення щодо каналу слід приймати відповідно до вимог українського законодавства.

«Тому ми вповноважені вилучити канал без процедури передбаченої конвенцією», - сказав він.

Нагадаємо, у Фейсбуці  звертали   увагу регулятора та профільного міністерства на контент каналу. Однак офіційно скарг з цього приводу до Нацради неЧитати все за адресою:https://detector.media/rinok/article/189020/2021-06-10-natsrada-vyklyuchyla-zi-spysku-dozvolenykh-dlya-translyatsii-kanaliv-bilorus-24/