Улюблена книга Олени Зеленської – відомий роман прикарпатської письменниці Софії Андрухович “Фелікс Австрія”

Улюблена книга Олени Зеленської про Івано-Франківськ в останній період Австро-Угорщини: що читає перша леді

Перша леді України Олена Зеленська поділилася улюбленою книгою, яку радить прочитати всім. Так, це роман письменниці Софії Андрухович “Фелікс Австрія”.

Такими подробицями вона поділилася на особистій сторінці в Instagram. Перша леді підтримала флешмоб від українського видавництва # Ya_читаю (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

За словами Зеленської, вона обожнює, коли ліричні, драматичні події в житті персонажів відбуваються на тлі історичних подій та в реальних географічних просторах.

“Івано-Франківськ в останній період існування Австро-Угорської імперії, яким він описаний у романі, розкрився для мене зовсім по-іншому й у сучасності. Глибока жіноча психологія. Любов, яка за мить перетворюється на ненависть, а потім – знову миттєво – на ще сильнішу любов! Це незбагненно й захопливо”, – написала Олена свої враження.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official) Також вона розповіла про ще дві книги, які найближчим часом планує прочитати: “В ізоляції”. Дописи про Донбас Станіслава Асєєва. “Зізнаюся, для мене ця книга не з легких. Але я точно знаю, що історія лауреата Шевченківської премії заслуговує на увагу всіх українців”, – написала Зеленська. “Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві” Анни Улюри. “113 історій майстринь слова, кожна з яких зробила в літературі щось першою або краще за інших”, – пояснила перша леді, чому хоче прочитати цю книгу. Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!