Вступна кампанія: МОН запустило серію відеороз’яснень для абітурієнтів і їх батьків

Напередодні вступної кампанії Міністерство освіти і науки України та ДП “Інфоресурс” запускають серію відеороз’яснень щодо вступу в заклади вищої освіти.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Перша серія – про подання заяв через електронну систему, де можна обрати:

регіон, в якому плануєте навчатись;

заклад освіти;

форму навчання;

спеціальність.

Наступна серія – про безпосередній вибір майбутньої спеціальності через електронні сервіси.

“Прийом заяв та документів стартує 14 липня до всіх закладів освіти, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання) та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти. Закінчується прийом документів о 18:00 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів; о 18:00 23 липня – для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 1 до 13 липня”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відеороз’яснення також будуть супроводжуватись відповідними інфографіками, які відображатимуть основні етапи вступної кампанії. Вони будуть розміщені в розділі “Вступна кампанія 2021” на офіційному сайті МОН, поширені в соцмережах та засобах масової інформації.

База відеороз’яснень для вступників буде поповнюватись новими матеріалами до 1 липня – початку основного етапу вступної кампанії 2021 який розпочнеться з реєстрації електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів.

У відомстві повідомили, що ролики доступні на сайті МОН у розділі “Вступна кампанія 2021” та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

Нагадаємо, випускники шкіл з окупованих територій Донбасу та Криму можуть вступити до вишів на підконтрольній Україні території. Вступити можуть абітурієнти й без українського атестата.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.