Дощитиме не скрізь: погода в Україні та Києві на 11 червня

Погода в Україні у п'ятницю, 11 червня, буде дощовою, однак теплою. Атмосферні фронти принесуть з собою дощі та грози в усі регіони країни.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Більшість областей заллє короткочасними дощами в денний час, і при грозах очікується поривчастий вітер. І Україні він буде північно-західного напрямку (5-10 метрів в секунду). Температура повітря вдень очікується +22-26℃ і +11-16℃ вночі.

У західній частині України 11 червня гримітимуть грози, денна температура до +23° С. Уникне дощової погоди тільки Закарпаття.

На Півдні країни 11 червня буде дуже тепло, дощитиме. Грози повільно відступлять. Найтеплішою з 11 червня буде Херсонська область, до +27° С. Температура Чорного моря біля Одеси +16.2° С, Азовського біля Бердянська - +20.8° С.

На Сході України 11 червня температура повітря до +24° С. У понеділок в східних областях весь час, з різною періодичністю та інтенсивністю, йтимуть дощі. Вітер буде південних напрямків, слабкий до помірного. Погода вередлива, парасольку бажано весь час носити з собою.

У центральній Україні 11 червня температура повітря до +24° С, у Полтавській області до +21° С. Дощі, як і всюди в Україні, теж пройдуть.

У північних областях країни в п'ятницю денна температура повітря - +21-23° С. Часом йтимуть дощі, подекуди дуже інтенсивні.

У Києві п'ятнична погода буде дуже мінлива: то сонце, то дощ, то гроза, то похмуро, то ясно. Температура вдень становитиме +22...+23° С.

Нагадаємо:

11 червня християни святкують блаженного Іоанна, Христа рaди юродивого, Устюзького, а у світі - Міжнародний день нестримної пристрасті. Про свята та пам'ятні дати цього дня повідомляє Новини.LIVE.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.