Французька делегація На Донбасі: Парламентарі подивились на КПВВ "Гнутове" і Широкине

Про це повідомляє з посиланням на пресцентр штабу ООС.

"Командир оперативно-тактичного угрупування "Схід" полковник Сергій Літвінов ознайомив присутніх із ситуацією на лінії зіткнення, розповів про гуманітарні заходи та розмінування в районі ООС, що відбуваються за ініціативи Командування об’єднаних сил. Французькій стороні також продемонстрували статистику порушень російськими окупаційними військами режиму припинення вогню та докази застосування ними забороненої Мінськими домовленостями зброї проти українських військових", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що іноземна делегація ознайомилася з роботою та інфраструктурою КПВВ "Гнутове", а потім поїхали в зруйноване селище Широкине. Там гостям показали для порівняння, який було курортне містечко до війни і що там лишилось нині.

"Ми хотіли на власні очі побачити те, що тут відбувається і засвідчити підтримку Європи, а саме Франції. Адже Україна належить до Європи не лише географічно, але і ментально. Тож коли на кордонах Європи народ бореться за свою незалежність, звичайно, Франція не може залишитися осторонь і, звичайно, буде допомагати", - прокоментував побачене депутат Національних зборів Франції пан П’єр Персон.

Парламентар наголосив, що про все почуте і побачене буде проінформовано комітет закордонних справ з метою ухвалення відповідної резолюції та президента Франції.

"Ми вражені хоробрістю і стійкістю українських воїнів, які знаходяться на передовій і боронять Україну. Ми намагатимемося переконати, що Україна дійсно формально може вступити в НАТО, що вона дійсно готова. І намагатимемося всіляко матеріальними засобами підтримувати українську армію, адже вона того варта", - сказав Персон.