До 30-річчя Незалежності на Рівненщині зафіксували Національний рекорд України

Понад 500 тисяч літер у 24 книгах. Такий рекорд України встановила рівненська майстриня народної творчості, авторка бренду Креативна книга Олена Медведєва. Її досягнення Найбільша кількість вишитих вручну книг - двадцять чотири видання офіційно було зафіксоване керівницею національного реєстру рекордів України Ланою Вєтровою.

Перший мій рекорд був встановлений у 2019 році - найбільша вишивана книг Євангеліє від Святого Матвія, а сьогоднішній - у номінації Мистецтво. Свій вишиваний другий рекорд я присвячую 30-річчю Незалежності України, - розповіла Олена Медведєва.

Унікальна колекція Олени Медведєвої налічує десятки вишитих шедеврів. Майстриня вишила повні тексти Євангелія, твори Тараса Шевченка, Лесі Українки, Адама Міцкевича, Івана Франка, Ліни Костенко та інших відомих авторів. В її колекції книги маленького та великих розмірів. Також є вишиті дитячі твори.

Ми надзвичайно пишаємося, що в нашій області є така видатна особистість. Її праця унікальна на усю Україну. Це не просто креативна вишита книга, це - погляд у майбутнє, - поділилася враженнями начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Рівненська ОДА