Гранична чисельність держслужбовців центральних органів влади має зменшитися на 10% - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що в результаті реформи державного управління гранична чисельність державних службовців центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) і їхніх територіальних підрозділів має зменшитися приблизно на 10%.

"Ефективність у роботі державних службовців має бути на першому місці. Уряд робить важливі кроки для завершення реформи держуправління. У межах цієї ініціативи гранична чисельність державних службовців ЦОВВ та їхніх територіальних підрозділів повинна зменшитися приблизно на 10%", - написав Шмигаль у Telegram-каналі.

Прем'єр зазначив, що також готується законопроект щодо реформування системи оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад, що унеможливить виплати надбавок посадовцям за суб'єктивним принципом та підвищить престиж держслужби.

"Ключові кроки в реалізації проекту обговорили на нараді з секретаріатом КМУ, Мінфіном, Мінцифри та НАДС (Національне агентство з питань державної служби - ІФ). Саме ці чотири відомства стануть першими, де буде впроваджено нову фінансову модель. А згодом система оплати праці має запрацювати і в інших державних установах", - написав Шмигаль.