У Мінветеранів планують створити бренд «Зроблено захисниками України»

Міністерство у справах ветеранів України планує створити бренд «Зроблено захисниками України» для просування продукції, яку виробляють учасники бойових дій на Донбасі.

Таку заяву зробила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, повідомляє прес-центр відомства.

Як повідомила міністерка, відомство має намір запустити інформаційну кампанію, за допомогою якої суспільство зможе більше дізнатися про ветеранське підприємництво та продукцію захисників України.

«Українські ветерани виготовляють багато класної продукції. І Мінветеранів буде пропагувати її серед українських громадян. Спеціальний бренд «Зроблено захисниками України» допомагатиме нашим захисникам просувати вироблені ними товари», ‒ заявила міністерка.

Лапутіна також розповіла, що Мінветеранів проведе переговори з українськими торговими мережами, щоб організувати продаж продуктів харчування та продовольчих товарів, які виробляють учасники бойових дій.

Відзначається, що метою інформаційної кампанії є пропаганда ветеранської продукції та просування позитивного образу ветеранів у суспільстві. Купувати ветеранську продукцію ‒ це круто та мегапатріотічно, підкреслила голова відомства.