На виставці "Зброя та безпека" представлять прототип плаваючої БМП "Кевлар-Е" (ФОТО)

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Мілітарний".

Зазначається, що корпорація "Укріннмаш" представить на загальний огляд "Кевлар-Е" на стенді NAUDI (павільйон №2, місце №2-А31).

Розробники класифікують виріб як бойова гусенична плаваюча машина "Кевлар-Е".

Машина призначена для:

- транспортування особового складу механізованих підрозділів сухопутних військ;

- забезпечення їхньої вогневої підтримки в бою;

- знищення (ураження) сучасних бойових броньованих і неброньованих машин, низько літаючих не швидкісних повітряних цілей, морських цілей при діях у береговій смузі та інших окремих наземних цілей.

За інформацією розробників БМП "Кевлар-Е" здатна долати водні перешкоди та дозволяє вести стрільбу з місця, під час руху і на плаву, в умовах прямої оптичної видимості цілі при тумані, дощі, снігу, димових перешкодах у будь-який час доби і року. Дальність ураження – до 5000 метрів.

БМП "Кевлар-Е" виготовлена на шасі САУ 2С1 де замість башти зі 122-мм гарматою зроблена надбудова для збільшення висоти десантного відділення та встановлений бойовий модуль "Штурм".

Екіпаж бойової машини складає три особи: командир машини, навідник і механік-водій. Також ця БМП може брати до 6 військовослужбовців десанту.

Нагадаємо, 7 червня український розробник бронетехніки ДП "ХКБМ" презентував макет і концепт першої вітчизняної бойової машини піхоти – БМП-У.