Двох українців у Грузії засудили до тюремного терміну: МЗС України відреагувало на рішення

Батумський міський суд у Грузії учора, 14 липня, засудив до 4 років громадян України Юрія Хомича та Володимира Дьяченка, яких обвинувачують у незаконному перетині державного кордону Грузії, повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

Проте, українська сторона вважає, що відповідне рішення є несправедливим та таким, що не відповідає духу дружби та стратегічному партнерству України і Грузії.

У цьому контексті до Міністерства закордонних справ України був викликаний тимчасовий повірений Грузії в Україні. Йому було висловлено розчарування рішенням Батумського міського суду, яке українська сторона вважає несправедливим, - йдеться у повідомленні МЗС.

Окрім цього вітчизняне міністерство закордонних справ закликає грузинську сторону переглянути рішення Батумського міського суду та негайно звільнити громадян України. Зокрема речник відомства Олег Ніколенко додав, що "МЗС України та Посольство України в Грузії і надалі вживатимуть всіх необхідних заходів задля захисту законних прав та інтересів наших громадян, які скористаються своїм правом подати апеляційну скаргу, відповідно до законодавства Грузії”.