Одеські яхтсмени, помилувані у Грузії, після звільнення перебувають під опікою українських дипломатів

Звільнені владою Грузії у зв’язку з помилуванням одеські яхтсмени перебувають під захистом українських дипломатів у Батумі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає УНН-Одеса.

Цитата

“Завдяки прямому залученню Президента Володимира Зеленського і домовленостям між лідерами України та Грузії, сьогодні рано вранці Юрія Хомича і Володимира Дьяченка звільнили з-за ґрат і зняли з них судимість.

Сьогодні все склалося якнайкраще. Хоча ще декілька днів тому впевненості у цьому не було. Обидва вже на волі у Батумі і перебувають під захистом наших дипломатів, які зараз оперативно вирішують всі організаційні деталі”, — написав Кулеба.

Нагадаємо

Влада Грузії звільнила двох громадян України — Юрія Хомича і Володимира Дьяченка, засуджених у цій країні до чотирьох років позбавлення волі за незаконний перетин грузинського кордону.

Що було раніше

Як повідомили у МЗС, 14 липня Батумський міський суд в Грузії виніс рішення у справі проти громадян України Юрія Хомича та Володимира Дьяченка, які обвинувачуються у незаконному перетині грузинського державного кордону. Українців було засуджено до 4 років позбавлення волі.

У цьому контексті до МЗС України був викликаний тимчасовий повірений Грузії в Україні.