«Правий сектор» проти концертів російських гуртів на «Файному місті» у Тернополі

«Правий сектор» Тернопільщини оприлюднив офіційну заяву щодо можливого виступу гуртів з Росії на фестивалі «Файне місто».

У повідомленні йдеться, що «Правий сектор», опираються на офіційні дані від організаторів фестивалю, в яких анонсовані виступи 4 музичних гуртів з країни-окупанта. Один з гуртів проводив концерт в окупованому Криму.

В організації також нагадали, що в Тернопільській області діє мораторій на використання російськомовного культурного продукту.

«Вважаємо, неприпустимим на 8 році війни з Росією, маючи окуповані території та більше 14-ти тисяч вбитих воїнів, запрошувати на музичні фестивалі гурти з країни-окупанта. Вимагаємо відмінити виступи гуртів з країни окупанта!

Закликаємо організаторів фестивалю не створювати в нашому місті конфліктної ситуації та не провокувати учасників бойових дій та активних громадян до рішучих дій у разі ігнорування наших вимог», - йдеться у повідомленні.

«Правий сектор» Тернопільщини публічно звернувся також до Служби безпеки України з проханням відреагувати на даний факт, як можливу культурну диверсію. Опублікували звернення і до депутатського корпусу Тернопільської міської ради та до міського голови Сергія Надала з проханням відреагувати на ганебні та принизливі дії з боку організаторів фестивалю та вжити необхідних заходів, що унеможливлюють виступ гуртів з країни агресора.

«Український культурний простір повинен бути звільнений від російського впливу та безкомпромісно розвивати власний культурний вплив на молодь та суспільство в цілому. У вівторок 20 липня о 10:00 анонсуємо акцію "російське вбиває" під Тернопільською міською радою. Запрошуємо всіх небайдужих, громадських активістів, ветеранів та побратимські громадські організації», - зазначили у заяві «Правого сектору» Тернопільщини.