Мемуари Мендель у книгарнях з’являться 1 серпня

Колишня прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель повідомила, що вийшли друком перші примірники її книги “Кожен з нас президент”.

“Не можу повірити, що тримаю в руках перші надруковані екземпляри! Від сьогодні книжку можна замовити онлайн”, — за повідомленням hsuspilne.media, написала вона у Facebook.

За її словами, примірники вже розвозять крамницями “Клубу сімейного дозвілля”, який видав роботу Мендель. У книгарнях вони мають з’явитися з 1 серпня, роздрібна ціна книжки — 230 гривень.

Повна назва книги експрессекретарки Зеленського — “Обличчя нової країни. Кожен з нас президент”. Про книжку Мендель повідомила ще 1 липня, однак назву певний час приховувала.

Що відомо 3 липня колишня речниця президента Юлія Мендель презентувалакнижку про свою роботу та політику, яку раніше обіцяла громадськості.

30 квітня речниця президента Юлія Мендель залишила посаду прессекретаря президента, щоб зосередитись на роботі з іноземними ЗМІ.

Юлія Мендель, яка раніше працювала у низці українських та іноземних ЗМІ, здобула посаду речниці президента 3 червня 2019 року.

За неповні два роки своєї роботи на посаді Мендель стала фігуранткою низки скандалів. Зокрема, в інтерв’ю вона заявляла, що “ревнує” президента до бізнесмена Ігоря Коломойського, а також що Коломойський бере на себе її функції. Також Юлію Мендель піддавали критиці через статтю про можливу причетність Джозефа Байдена до відставки тодішнього генпрокурора Віктора Шокіна, у якій Мендель була вказана співавторкою.

У листопаді 2020-го Юлія Мендель повідомляла, що до хворого на COVID-19 Володимира Зеленського, який лежав у лікарні “Феофанія” під Києвом, намагалися прорватися журналісти, а вона перешкоджала їм.

У березні 2021 року Юлія Мендель посварилася зі шведським економістом і старшим науковим співробітником Atlantic Council Андерсом Аслундом. Причиною сварки став через допис, у якому стверджувалось, що президент Володимир Зеленський здатний протистояти будь-кому з українських олігархів.

У квітні Мендель заявляла про особливе значення “української російської мови” як частини культурної спадщини України.