У МОН розраховують, що більшість освітян вакцинуються до 1 вересня

Як передає Укрінформ, про це на презентації результатів дослідження "Пояснити 30%: Як українці оцінюють освіту та вступ в умовах пандемії" сказала заступник міністра освіти та науки Любомира Мандзій.

“Ми розраховуємо, що більшість педпрацівників будуть провакциновані до 1 вересня, це дозволить почати навчання у закладах освіти без дистанційних процесів. Але все це залежить від епідемічної ситуації”, - сказала Мандзій.

Стосовно можливості щеплення проти COVID-19 дітей віком від 12 років, заступник міністра зауважила, що рішення про залучення тих чи інших категорій громадян до кампанії вакцинації залежить від МОЗ.

“Це повноваження виключно Міністерства охорони здоров’я. Поки що діти не підпадають під вакцинацію. Будемо мати рекомендації МОЗ - тоді будемо вести бесіди з батьками щодо тих чи інших тенденцій”, - сказала заступник міністра.

Вона додала, що елементи дистанційного навчання так чи інакше будуть застосовуватися, МОН розширюватиме Всеукраїнську школу онлайн, більше використовуватиме змішаний формат навчання.

Як повідомляв Укрінформ, керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заїка заявив, що під час п'ятого етапу вакцинації проти COVID-19 може відбуватися вакцинація дітей віком від 12 років за рекомендаціями лікарів.