Мати Павла Шеремета про розслідування вбивства сина: Влада зі мною не комунікує

Мати убитого в Україні журналіста «Української правди» Павла Шеремета Людмила розповіла, що влада і правоохоронці не зв'язуються з нею з приводу розслідування вбивства її сина.

В інтерв'ю «Українській правди» Людмила Шеремет зазначила, що вона і сама не хоче вести діалог, тому що не знає, що саме має сказати.

«Ну, про що я можу говорити? І так все все знають – треба проводити розслідування. Це вже справа всередині держави. Що я можу просити? Ведіть справу, розслідуйте? Я розумію, що це дуже складна справа і що дійсно все не так просто, і я бачу, що все-таки щось робиться. Про що я можу говорити, коли стільки страждає матерів? І не тільки я», – каже Людмила Шеремет.

Крім того, Людмила Шеремет розповіла, що у неї не було розмов про це розслідування з білоруською або російською владою, однак вона могла б дати відповідь, якщо би влада Білорусі і РФ проявили інтерес.

«Якби вони проявили інтерес, принаймні, я б щось відповіла. Але ні, ніякої зацікавленості не було», – повідомила Людмила Шеремет.

20 липня 2021 року у центрі Києва вшанували пам'ять Павла Шеремета, який загинув рівно п'ять роківЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/190348/2021-07-20-maty-pavla-sheremeta-pro-rozsliduvannya-vbyvstva-syna-vlada-zi-mnoyu-ne-komunikuie/