"Влада зі мною не комунікує". Що каже мати Шеремета про розслідування вбивства сина

Мати убитого журналіста Павла Шеремета Людмила розповіла, що влада і правоохоронці не зв'язуються з нею з приводу розслідування вбивства її сина.

В інтерв'ю "УП" жінка відповіла заперечно на запитання, чи є нині якась комунікація з боку влади й правоохоронних органів. За її словами, вона і сама не хоче вести діалог, тому що не знає, що саме має сказати.

"Ну, про що я можу говорити? І так всі все знають — треба проводити розслідування. Це вже справа всередині держави. Що я можу просити? Ведіть справу, розслідуйте? Я розумію, що це дуже складна справа і що дійсно все не так просто, і я бачу, що все-таки щось робиться. Про що я можу говорити, коли стільки страждає матерів? І не лише я", — сказала вона.

Крім того, вона розповіла, що у неї не було розмов про це розслідування з білоруською або російською владою, однак вона могла б дати відповідь, якщо б влада Білорусі та РФ проявили інтерес.

"Якби вони проявили інтерес, принаймні, я б щось відповіла. Але ні, жодної зацікавленості не було", — сказала вона.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!