"Шукайте справжніх вбивць". Активісти пікетують МВС у п'яту річницю загибелі Шеремета

У Києві активісти зібралися біля будівлі Міністерства внутрішніх справ по вулиці академіка Богомольця із закликами розслідувати та найти винних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Пікет відбувається у п'яту річницю загибелі журналіста.

Як повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події, під МВС прийшло кілька десятків активістів, будівлю натомість охороняють близько сотні бійців Нацгвардії. Організатори акції встановили навпроти входу до міністерства стаціонарний банер з вимогами: припинити переслідування невинних, провести внутрішнє розслідування в Нацполіції та покарати винних у фальсифікації справи, передати справу іншим органам досудового слідства.

"Лінійка (поруч з банером — ред.) — є одним з основних доказів у справі розслідування вбивства Шеремета, — розповіла Суспільному волонтерка, учасниця акції Вероніка Мітяй. — Підозрювані не підходять ні по яких параметрах. Який кашкет може приховати 10 см зросту?".

За її словами, вимоги новопризначенного керівництва МВС (Деніса Монастирського) в активістів залишатимуться "ті ж самі, що й до старого": справедливе, неупереджене розслідування вбивства Шеремета.

Новина доповнюється...