Українці можуть долучитися до дискусії щодо держпідтримки кіно - куди писати

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Держкіно.

«Проєкт змін передбачає удосконалення чинного порядку отримання державної підтримки та забезпечення оптимальних умов функціонування та розвитку кінематографії в Україні. Такі зміни мають на меті врегулювати усі проблемні питання та продовжити динамічний розвиток кіноіндустрії», - ідеться в повідомленні.

Зауваження і пропозиції до проєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до 20 серпня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді на адреси Держкіно (01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10/info@usfa.gov.ua). Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту – начальник юридичного відділу Держкіно Бударін Ігор Миколайович, електронна пошта: budarin@usfa.gov.ua.

Пропозиції просять надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Як повідомлялося, над законопроєктом понад рік працювала робоча група, до складу якої увійшли представники Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства з питань кіно, професійних об'єднань і громадських організацій у галузі кіновиробництва. 14 липня 2021 року на засіданні підкомітету у сфері кінематографу та реклами комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики була представлена концепція майбутніх змін.