Українські зенітники тренувалися відбивати повітряний наступ поблизу Криму (ВІДЕО+ФОТО)

Командування об'єднаних сил ЗС України повідомляє про тренування підрозділів протиповітряної оборони поблизу тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим. За легендою навчань, розрахунки зенітних ракетних комплексів “Бук” відбивали авіаційний удар умовного противника.

Першочергово підрозділ зенітно-ракетних комплексів здійснив багатокілометровий тривалий марш на техніці до позиційного району. На місці військовослужбовці виконали розгортання комплексів на необладнаних позиціях. Зокрема, розрахунки відпрацювали пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей.

На завершення тренування особовий склад зенітних ракетних комплексів виконав умовні пуски по повітряним цілям, прикривши таким чином важливі об’єкти цивільної й військової інфраструктури від авіаудару.

“Підрозділ із завданням впорався добре. Виконання практичних дій здійснювалося на незнайомій місцевості в умовах складної наземної, повітряної та радіоелектронної обстановки. Розрахунки швидко заступили на бойове чергування, автоматично взяли на супроводження та знищили виявлені радіо-локаційною станцією цілі умовного противника ще до моменту входження їх в район відповідальності, - зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергій Наєв.

https://youtu.be/LKTn1HX0ef0

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/rf-na-okupovanii-chastyni-donbasu-hotuietsia-do-nastupalnykh-dii-rozvidka/